Ranault Carmina Aktualizacja Map Częstochowa
Masz pytania? Dzwoń!:
793 382 556
Jesteś tutaj: MONITORING / MAPY DO Ranault Carmina Live

MAPY DO Ranault Carmina Live

Rodzina Carminat powiększyła się o nowego członka!

Nowość! Carminat TomTom jest najnowszym osiągnięciem systemów nawigacyjnych GPS Renault, owocem wyłącznej współpracy Renault z TomTom.
Zawsze gotowy do użytku, łatwy w obsłudze, oferuje on wszystkie funkcje godne doskonałego systemu nawigacyjnego, między innymi: szczegółowe i dokładne mapy na dużym wyświetlaczu "Birdview" (5,8’’), godną zaufania nawigację w każdych okolicznościach, informacje na temat ruchu drogowego wraz z podaniem alternatywnej trasy, ostrzeżenia radarowe (dostępne w zależności od przepisów danego kraju), ograniczenia prędkości, liczne praktyczne dodatki i możliwości indywidualizowania funkcji.
Jego atrakcyjna cena czyni z niego jeden z najtańszych zintegrowanych systemów nawigacyjnych na rynku.
Dzięki karcie SD, użytkownik może z łatwością aktualizować swój Carminat TomTom i stale korzystać z najlepszych danych nawigacji lub indywidualizacji, czyniących z niego unikalne wyposażenie zintegrowane.

W naszej firmie możesz kupic bądź zaktualizować swój system nawigacyjny Renault TomTom Carminat w przystępnej cenie.

Aktualności

UWAGA! Mega opłacalna promocja Map TOMTOM, w miesiącu lipcu 2016 wszystkie mapy o 40% taniej!

Posiadamy najnowsze mapy do wbudowanych systemów nawigacyjnych w samochodach Renault wyposarzonych w system TomTom, zapraszamy do aktualizacji.

 

Producenci AutoMapy kolejny raz w tym roku udostępnili nowe mapy Polski przeznaczone do najpopularniejszej polskiej nawigacji!

News
Skanuj kod a numer sam Ci sie zapisze


Wszystkie prawa zastrzeżone. Alelegowiska.pl