MAPY DO NAWIGACJI TOMTOM CZĘSTOCHOWA AUTOMAPA GARMIN AKTUALIZACJA
Masz pytania? Dzwoń!:
793 382 556

Jakie nawigacje

W jakich nawigacjach wykonujemy aktualizacje, czy twoja nawigacja ma szanse na nową mape ?Nawigacje Częstocowa

Aktualizacji dokonujemy niemal w każdym przenośnym urządzeniu nawigacyjnym jak również w urządzeniach mobilnym z wbudowanym modułem GPS jak np. telefony komórkowe, tablety

W naszej firmie bez problemu zkatualizujesz oraz kupisz nową mapę do urządzeń firmy:

TOMTOM, GARMIN, NAVIGON, AUTOMAPA, BLAUPUNKT, GOCLEVER, MIO, MANTA, BECKER, CLARION itp.

Aktualizacji dokonujemy na kilka sposobów, np. jeśli posiadasz nawigację z wykupioną subskrypcję czyli masz prawo do darmowego pobrania aktualnej mapy ale nie wiesz jak to się robi, my wykonujemy taką usługą za niewielką odpłatą za Ciebie, nie musisz się martwić czy poprawnie wykonasz całą procedurę.

Druga opcja to jeśli Posiadasz nawigacje ze starą mapą ale bez subskrypcji i nie masz pojęcie jak się za to zabrć, jak kupić nową mapę. Najczęściej mapy kupuje się elektronicznie przez serwisy internetowe danego producenta map, płatności dokonuje się kartą płatniczą, wielu klientów nie ma pojęcie jak to zrobić co jest zrozumiałe gdyż procedura nie jest banalnie prosta a instrukja z reguły dość zawiła, my wykonamy tą usługę za Ciebie, płacisz wtedy za mapę i koszty tranzakcji które z reguły nie są duże.

Trzecia opcja gdy posiadasz już dość stere urządzenie nawigacyjne ale zupełnie sprawne jednak producent nie przewidział możliwości wykupienia subskrypcji na nową mapę albo ta jest na tyle kiepska że jej aktualizacja nie ma sensu.  W tej sytuacje także nie ma potrzeby kupować nowego sprzętu, wystarczy przyjść do nas, w ofercie mamy licencje min. na takie oprogramowanie jak Automapa którą można legalnie wgrać niemal do każdego urządzenia nwigacyjnego opartego o system windows, android czy Apple ios.


Wszystkie prawa zastrzeżone. Alelegowiska.pl